Pędzel okrągły 25mm

Pędzel okrągły 25mm

PĘDZLE Z SYNTETYCZNYM WŁOSIEM wykonane są z najwyższej jakości włókien dzięki czemu gwarantują gładki i równomierny przepływ farby na dowolnej powierzchni, zmniejszając do minimum prawdopodobieństwo śladów pędzla.
PĘDZLE PŁASKIE świetnie nadają się do wszelkich płaskich powierzchni zapewniając równomierne rozprowadzanie farby.
PĘDZEL ULTRAPŁASKI do lakieru został tak zaprojektowany aby lakier równomiernie pokrył powierzchnię i nie pozostawał na pędzlu.
PĘDZEL PŁASKI 4" świetnie nadaje się do malowania dużych powierzchni i idealnie pasuje do wszystkich farb z kolekcji SUPREME.
PĘDZLE OKRĄGŁE doskonale radzą sobie ze wszystkimi zagłębieniami, zakamarkami i trudno dostępnymi miejscami nie pozostawiając resztek farby w trudno dostępnych miejscach.
Naturalne drewniane rękojeści zostały zaprojektowane tak aby doskonale leżeć i nie wyślizgiwać się z dłoni.  Uchwyt z drewna bukowego, Nierdzewna skuwka, Włókno poli/nylonowe, Łatwe do czyszczenia.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Magazyn Wnętrzz siedzibą w Bielsko-Biała 43-300 przy ul. Żywiecka 171 A. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 
(C) 2020 Magazyn Wnętrz - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko