Spark 1

Spark 1

Pojedynczy reflektor Spark 1– do zamocowania na ścianie lub na suficie – charakteryzuje się kubełkową, wykonaną z metalu oprawą żarówki i okrągłym mocowaniem. Oba elementy mają matowe wykończenie, a element łączący je i umożliwiający skierowanie spotu w wybranym kierunku, podkreśla efektowny charakter oprawy poprzez kontrastujący odcień błyszczącego chromu.

Reflektor Spark 1 o średnicy oprawy 10 cm i długości całkowitej 17 cm, sprawdzi się doskonale we wnętrzach minimalistycznych, jak i industrialnych - będąc idealnym uzupełnieniem oświetlenia głównego salonu, kuchni czy łazienki. Jego uniwersalna kolorystyka i elegancki, prosty design pozwolą mu z powodzeniem zabłysnąć także we wnętrzach funkcjonalnych takich jak garaże, poddasza, warsztaty, pracownie, itp.

Reflektor punktowy podkreśli walory Twojego wnętrza, nada mu kameralnego klimatu, a jednocześnie zapewni Ci sporą elastyczność w wizualnej aranżacji przestrzeni. Światło to przecież jeden z najlepszych sposobów na wyznaczenie stref we wnętrzu, stworzenie nastroju, czy wyeksponowanie dekoracji, a spoty Spark doskonale spełniają wszystkie te funkcje. Wystarczy, że ustawisz kubełkową oprawę w wybranym kierunku, a Twoje wnętrze nabierze nowego charakteru.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Magazyn Wnętrzz siedzibą w Bielsko-Biała 43-300 przy ul. Żywiecka 171 A. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 
(C) 2020 Magazyn Wnętrz - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko