Haban

Haban

Niesamowity kinkiet Haban, nowoczesny i klasyczny styl z cudownie prostą funkcjonalnością. Kinkiet Haban to bardzo wyjątkowe oświetlenie, które przyciąga wzrok wielu projektantów wnętrz, a także właścicieli domów.

Jego konstrukcja jest prosta, ale elegancka i ma możliwość dostosowania położenia dwóch części, które obejmują oprawę lampy. Ponieważ są to elementy o różnej wielkości, możesz grać, aby umieścić je jeden na drugim lub równolegle i stworzyć kinkiet w swoim stylu.

Haban świeci efektownym, delikatnym światłem, dzięki czemu jest mile widzianym dodatkiem do każdego wnętrza.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Magazyn Wnętrzz siedzibą w Bielsko-Biała 43-300 przy ul. Żywiecka 171 A. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 
(C) 2020 Magazyn Wnętrz - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko