Cumulus

Cumulus

Kinkiety z kolekcji Cumulus, podobnie jak lampy wiszące i sufitowe z tej rozświetlonej kolekcji, zwraca uwagę swoim organicznym kształtem, przypominającym niewielką chmurkę lub owocowe grono.

Kinkiet ten zaprojektowany wokół wertykalnie zamocowanego stelaża o cylindrycznym przekroju i wysokości 40 cm, w przeciwieństwie do większości lamp ściennych oferowanych na rynku, wyposażony został w aż trzy klosze. Szklane kule w kolorze mlecznej bieli doskonale rozpraszają i zmiękczają światło, dzięki czemu kinkiety Cumulus nie tylko rozświetlą korytarz - stanowiąc jednocześnie jego dekorację - ale także ocieplą wnętrza i nadadzą im kameralnego charakteru. Kinkiety zawieszone w parach stanowić będą także piękną oprawę dla łóżka w sypialni lub lustra w łazience.

Ponadczasowy kształt i nowoczesne, srebrne wykończenie pasować będą do wielu aranżacji - od tych klasycznych lub eklektycznych, przez nowoczesną elegancję, aż po wnętrza w stylu art deco czy glamour.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Magazyn Wnętrzz siedzibą w Bielsko-Biała 43-300 przy ul. Żywiecka 171 A. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 
(C) 2020 Magazyn Wnętrz - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko